YouTube

Tvář z profilu

13. února 2017 v 10:49 | Wonder Abby

Jak namalovat obličej

4. února 2017 v 16:24 | Wonder Abby

Základní rozvržení anatomie obličeje. Kreslení tváře pomocí pomocných čar. První ze série videí, kde se budeme učit postupně kreslit celého člověka - od postavy až po detaily, jako oči nebo vrásky.

Detailně vysvětluji, co právě kreslíme a proč. Nejedná se jen o zrychlené video s hudbou.

Here in heaven

22. ledna 2017 v 11:34 | Wonder Abby
První ze série videí, kde se budeme učit používat akrylové barvy. Na první lekci jsem zvolila mraky, jelikož jsou ideální pro začátečníky, kteří si mohou jen tak hrát se stětcem, zkoušt vyvíjet různý tlak, úchopy apod. Navíc zde není prakticky co zkazit - mraky nemají absolutně žádná pravidla a je milion různých způsobů jak mohou vypadat a stále to budou mraky. Videa budou delší, jelikož detailně vysvětluji, co přesně se na plátně děje a docílit toho, čeho chceme docílit. Videí, kde někdo v 16x zrychleně v pěti minutách namaluje obraz je na YT spousta. Věci vysvětluji v průběhu videa několikrát, jelikož jak je známo opakování je matka moudrosti. Pokud něco podle mé hodiny namalujete můžete díla zasílat na wonderabby@email.cz a v přístím videu si je ukážeme! :)Jak jste viděli v předmluvě a v závěru nakonec jsem jště udělala pár změn, až nafotím, aktualizuji :)

Kdo by mohl milovat zvíře?

7. ledna 2017 v 15:35 | Wonder Abby
Žádné veledílo, ale vzhledem k tomu, že s anilinkami pracuji podruhé, myslím, že dobré. Pokud by vás zajímal postup, video je zde pro vás. :))
#MlaujemesWonderAbby

Jak pracovat s Anilinkami

7. ledna 2017 v 11:53 | Wonder Abby
Aneb série "Poprvé používám". Tentokrát to jsou anikinky neboli watercolour nebo prostě lepší vodovky.

Užeme si 4 různé techniky práce s anilinkami, jejichž pomocí si vybíme záložky do knížky :) (ať z toho něco máme)

První video jehož stříhání mi zabralo čtyři hodiny a stejně je nekonečné, chápu, že ne každý to celé zmákne, ale zase tam opravdu detailně popisuji, co dělám, aby nebyl nikdo zmaten. To v příštích videích, kde budeme používat anilinky, už nebude, tím pádem budou kratší. Pokud nechechcete koukat na video, můžete alespoň kouknut na fotky.

 
 

Reklama